POWERMEDIC

Võimas kaasaskantav abimees kõikidele, kes töötavad lihas-, liiges- või nahaprobleemidega!
PowerMedic Aps. on 1982 aastal loodud Taani ettevõte, mis on madala sagedusega laseri tööstuse üks lipulaevu ning turuliidrid innovaatilisuse poolest.
Ettevõtte missiooniks on edendada tipptasemel madala sagedusega laserravi tehnoloogiat, ning läbi selle aidata kaasa tervise edendamisele maailmas.
PowerMedic tooted põhinevad praktilistele kogemustele ja tagasisidele kasutajate seast.
pl1500_pro-hooldus
PowerLaser – teadaolevalt võimsaimad kaasaskantavad, ergonoomilised laserseadmed. Kompaktsed ning võluvad lihtsuse poolest – täpsetel parameetritel eelseadistatud protokollid erinevate näidustuste raviks. NB! Saadaval mitmel lainepikkusel ja nii juhtmega kui ka juhtmeta (aku najal töötavad) laserseadmeid!

GigaLaserMaailma suurim “käed vabad” ravi-laser GigaLaser annab tohutul hulgal laserenergiat ning hõlmab korraga kuni 500cm2! 3 suurt laserplaati annavad kokku väljundvõimsuse kuni 18 000mW tagades piisava energiadoosi väga lühikese aja jooksul.
Madala sageduslikule laservalgusele lisaks annab Gigalaser punast valgust 660nm ning sinist valgust 405nm, mida saab kasutada nii koos kui ka eraldi vastavalt näidustusvajadusele.
Gigalaser sobib kõikide kehaosade lihas-, liiges- ja nahaprobleemide raviks ning viljakusraviks.
Meditsiiniseadme klass 2A, laserseadme klass 3B.

PowedMedic laserid annavad HyperPulsed™ laservalgust, mis tagab sügavama penetratsiooni ja tõhusama ravi. Kasulikud tulemused ja patsiendi rahulolu!

PowerMedic laserid sobivad kasutamiseks: füsioterapeutidele, ravimassööridele, akupunkturistidele, spordikliinikutele/ -arstidele, kiropraktikutele, üldarstidele, hambaarstidele, dermatoloogidele; veterinaarias jne.

LHV väikelaen – sina ise otsustad, milleks vaba raha kasutada! 
Lisainfo: info (ät) powermed.ee