POWERMEDIC

Võimas kaasaskantav abimees kõikidele, kes töötavad lihas-, liiges- või nahaprobleemidega!
PowerMedic Aps. on 1982 aastal loodud Taani ettevõte, mis on madala sagedusega laseri tööstuse üks lipulaevu ning turuliidrid innovaatilisuse poolest.
Ettevõtte missiooniks on edendada tipptasemel madala sagedusega laserravi tehnoloogiat, ning läbi selle aidata kaasa tervise edendamisele maailmas.
PowerMedic tooted põhinevad praktilistele kogemustele ja tagasisidele kasutajate seast.

Tootegrupp jaguneb: pl1500_pro-hooldus
1. PowerLaser – teadaolevalt võimsaimad kaasaskantavad, ergonoomilised laserseadmed. Kompaktsed ning võluvad lihtsuse poolest – täpsetel parameetritel eelseadistatud protokollid erinevate näidustuste raviks. NB! Saadaval mitmel lainepikkusel ja nii juhtmega kui ka juhtmeta (aku najal töötavad)!
2. Maailma suurim ravi-laser GigaLaser, mis annab tohutul hulgal laserenergiat ning hõlmab korraga kuni 500cm2! 3 suurt laserplaati annavad kokku väljundvõimsuse kuni 18 000mW tagades piisava energiadoosi väga lühikese aja jooksul.

HyperPulsed™ – tagab sügavama penetratsiooni ja tõhusama ravi. Kasulikud tulemused ja patsiendi rahulolu!

PowerMedic laserid on mõeldud kasutamiseks: füsioterapeutidele, ravimassööridele, akupunkturistidele, spordikliinikutele/ -arstidele, kiropraktikutele, üldarstidele, hambaarstidele, dermatoloogidele; veterinaarias jne.

KÜSI JÄRELMAKSU! info (at) powermed.ee