Kuidas hõlbustavad laserseadmed massööride ja füsioterapeutide tööd? | b-cure kodulaser, b cure sport pro, laserteraapia, laserravi, bcure laser kodus kasutamiseks, laser taastusravi, põlve vigastused, põlve artroos, füsioteraapia, osteoartriit sümptomid, laserhooldus, taastusravi, osteoartriit valu põlves, osteoartroos, valust vabaks,

Madala sagedusega laserravi ehk laserteraapia ja professionaalsed Powermedic laserseadmed on tõhusaks abivahendiks füsioterapeutidele, massööridele, kiropraktikutele ja teistele elukutselistele, kes tegelevad tugiliikumisaparaadi probleemide või nahaprobleemidega.

Õlavalu

Füsioterapeudid, massöörid ja massaažiterapeudid kasutavad laserteraapiat sageli sügavamate kudede massaaži lisana.
Inimese lihased moodustavad umbes 40% kogu kehakaalust. Kui lihased töötavad, vabaneb jääkaineid, mis juhitakse lihastest vere- ja lümfisüsteemi kaudu. Kui jääkaineid koguneb liiga palju (näiteks pikemalt ühes asendis istudes või liiga tugevat treeningut tehes) väsivad lihased, kangestuvad ja hakkavad valutama.
Massaaž aitab pehmendada ning lõõgastada lihaseid, stimuleerida lümfisüsteemi ja viia jääkained lihastest välja. Massaaž parandab ka vereringet ja seeläbi naharakkude verevarustust. Seetõttu mõjub massaaž ka nahale hästi – muudab naha väljanägemise nooremaks, tervemaks ja värskemaks. Lisaks on massaažil on rahustav, lõõgastav ja stimuleeriv toime – see mõjutab meie närvisüsteemi.
Laserteraapia parandab verevarustust ravitavates lihastes ja ümbritsevates piirkondades. Samuti stimuleerib see jääkainete vabanemist, mis muudab madala sagedusega laserravi eriti kasulikuks kangete ja valulike lihaste puhul. Küsi massöörilt massaaži lisavõimalusi!

Füsioterapeudid tegelevad paljude erinevate akuutsete ja krooniliste vigastustega, eriti nendega, mis lihaste-liigeste liikuvust mõjutavad.
Füsioterapeudi üldiseks ülesandeks on aidata patsiendil ennetada ja ravida lihas-, liiges-, närvi- ja vereringesüsteemi vigastusi ja häireid. Nendes piirkondades aitab laserteraapia kiirendada keha enda loomulikku paranemisprotsessi. Traumade korral võib tulemuseks olla 200% kiirem paranemine.

Laserteraapia sobib füsioeterapeutidele: ägedate vigastuste raviks, valu leevenduseks ja kiiremaks paranemiseks, krooniliste probleemide, mitmesuguste põletikuvormide korral. Ravi bioestimuleeriva laseriga kombineeritakse sageli teiste ravivormidega nagu lööklaine, ultraheli, elektriravi ja harjutused.