Author Archives: egle@powermed.ee

Rahulolu uuringu tulemused

Lühikokkuvõte B-Cure kasutusuuringust.

Madala taseme laserravi (LLLT) kasutatakse laialdaselt erinevate lihas- ja liigespõletikuliste haiguste raviks. B-Cure laser on madala sagedusega laserseade ägeda ja kroonilise valu ning haavade korral kodus kasutamiseks.

2017. aastal viis B-Cure läbi kasutaja uuringu, mis saadeti 300-le B-Cure´i omanikule üle maailma. Vastanuid 41%.

67% vastanutest olid üle 55-aastased.

46% vastanutest olid rahul või väga rahul B-Cure ravitulemustega. Rahulolu kasvas kasutusajaga ulatudes 60%-ni inimeste seas, kellel oli seade olnud 1 aasta või rohkem.

B-Cure tutvustusvideo (10min.): kliki siia. 

B-Cure® kodulaseri eelised

Tõestatud efektiivsusB-Cure Classic kodulaser
Madala sagedusega laserravi kohta on teostatud üle 3000 uuringu. Neist 100 on topeltpimedad, millega on tõestatud laserteraapia kliiniline efektiivsus.
Eelmise aasta jooksul viidi pilootuuring läbi ka B-Cure kodulaseriga. Uuringu eesmärgiks oli temporomandibulaarse liigese ehk oimuluu-alalõualuu liigese haigusseisundi valu leevendus kodus kasutatava laseriga B-Cure®. Kontrollgrupil vähenes valu märgatavalt peale esimest nädalat. Pikemalt uuringust saab lugeda siit: http://www.powermed.ee/?p=616

Lihtne ja turvaline kodus kasutamiseks
B-Cure® laser on mõeldud koduseks kasutamiseks. See kaalub vaid 175 grammi, on ergonoomiline ja lihtne käsitleda. Aparaadi kasutamine ei vaja turvaprille, kuna tegemist on klass 1 laserseadmega. Ainus hoiatus – ära kunagi näita laserkiirt otse silma.

Mitteinvasiivne naturaalne hooldus
Madala sagedusega laserkiir on kokkusurutud valguskiir, mis stimuleerib naturaalset paranemisprotsessi ka sügavamates kudedes. Nn. pehme laserkiir ei lõika ega kahjusta kudesid.

Kõrvaltoimed
Madala sagedusega laserravi kohta pole seni ühtegi kõrvaltoimet registreeritud.

Milleks kasutada?
B-Cure® kodulaser sobib kõikide lihas-, liiges- ja nahaprobleemide hoolduseks.
Enamlevinumad näidustused: selja-, turja-, kaelavalu, muud lihaspinged, õla- ja põlvevalu, epikondüliit, karpaalkanali sündroom (nn. hiirekäsi), spordivigastused, kukekannus, akne, haavad, haavandid, värske armkude, sääsekublad jne.

1 aparaat kogu perele
B-Cure® on mõeldud kasutamiseks kõigile. Sobib hooldama laste ja noorte akuutseid haavu ja vigastusi ning kroonilisi lihas- ja liigesprobleeme vanemas eas.

Patent ja arendus Iisraelist
B-Cure® laser on väljatöötatud Iisraeli teadlaste poolt.

 lahipildid_kastis_FBsse

UURING! Temporomandibulaarse liigese haigusseisundi ravi B-Cure kodulaseriga

TMD_uuringu-graafikFornaini C (1), Pelosi A (1), Queirolo V (1), Vescovi P (1) and Merigo E (1)
1) Department of Biomedical, Biotechnological and Translational Sciences (S.Bi.Bi.T.),
University of Parma, Italy

Pilooturingu eesmärk:
Temporomandibulaarse liigese ehk oimuluu-alalõualuu liigese haigusseisundi valu leevendus uue, kodus kasutatava laseriga B-Cure®.
TMLi haigusseisundite all mõistetakse närvi-lihassüsteemi ja skeleti-lihassüsteemi seisundeid, mis hõlmavad temporomandibulaarset liigest, mälumislihaseid ja kõiki nendega seotud kudesid. Klassifikatsiooni alusel eristatakse temporomandibulaarsest liigesest, mälumislihastest ja kaasuvatest struktuuridest lähtuvaid haigusi. Sümptomiks on valu.

Uuringus osales 24 TML diagnoosiga patsienti. Sümptomiks oli äge valu liigese piirkonnas koos lihastundlikkusega palpeerimisel.
1 grupp (12 patsienti): laserhooldus B-Cure® kodulaseriga
2 grupp (12 patsienti): platseebo grupp.
Hooldus viidi läbi 1 kord päevas kahe nädala jooksul, 15 minutit mõlemale küljele.

Tulemused: Kontrollgrupil vähenes valu märgatavalt juba peale esimest nädalat.

Inglisekeelse uuringu kokkuvõtte leiab siit: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25941425

Raport, mis hindab B-Cure® kodulaseri efektiivsust sportlastel

Uuringu eesmärgiks on hinnata meditsiiniseadme B-Cure® efektiivsust ja ohutust sportlastel, kellel on diagnoositud põlveliigese osteoartriit.
Osteoartriit on tihti esinev haigusseisund, kogu maailma rahvastikust põeb seda ca 10%.

Uuringus osalesid sportlased Venemaalt – 10 jalgpallurit, 6 ragbi mängijat, 2 Kreeka-Rooma maadlejat ja 2 korvpallurit. Ravikuur kestvus 2 nädalat (v.a. laupäev, pühapäev). Laseri säriaeg 8 minutit.
Tulemuseks märkisid sportlased, et viimasel laserhoolduse nädalal ei tundnud nad peaaegu valu ja ebamugavust võrreldes eelneva perioodiga.

Laserhooldus B-Cure® meditsiiniseadmega aitab kõrgjõudlusega sportlased kiiremini paranema, vähendades seejuures ebamugavustunnet ja valu.

Järeldus: B-Cure® laser on tõhus meditsiiniseade hooldamaks põlveliigese osteoartriidi sümptomeid.

Täispikkuses inglisekeelse uuringuga tutvu siin: uuring.

pildirida_isetegijad

Järjekordne kasutajakogemus Eesti sportlaselt!


B-cure_sport-pro_device_LightNoor vasaraheitja Anna Maria Orel
annab positiivse tagasiside B-Cure Sport´le: 

“Minu jaoks oli B-Cure Sport´i kasutamine väga mugav ja hädavajalik. B-Cure on ideaalne kasutamiseks kodus, kui on tekkinud näiteks väike mikrovigastus. Tänu sellele, et minu füsioterapeut asub Tartus ja mina ise Tallinnas, oli see suurepärane alternatiiv.
B-Cure’i kasutasin kaks korda päevas ja kuus minutit korraga. Samal ajal näiteks telekat vaadates läheb see aeg väga kiirelt.
Kuna mul oli see kodus igapäevaselt olemas, kasutasin võimalust ja proovisin seda muudes pinges piirkondades. B-Cure oli väga tõhus ja pinge oli järgmiseks päevaks kadunud!
Soovitan seda kõigile, kellel esinevad pinged või mikrotraumad, sest see on kiire ja tõhus vahend, millega end ise kodus aidata saab.”

B-Cure´i kasutamiskogemust jagab Janek Õiglane

Noor ja tubli kümnevõistleja Janek Õiglane jagab kogemust B-Cure´i kasutamise kohta!

Kas üldse, siis milliste vigastustega Sa kõige rohkem kimpus oled olnud?
Kuna tegelen mitme alaga, siis on vigastuste oht suurem, kuid midagi tõsist pole seni õnneks juhtunud. Suuremad probleemid on olnud alaseljaga, pöiaga ja põlvedega.
Kuulsingi laserravist esmalt Pärnus. Sportlased Eestis laserteraapiat probleemide leevendamiseks vist väga palju ei kasuta. Meenub vaid Rasmus Mägi, kes on samuti vigastuste korral laserist abi saanud.
Igatahes käisin Pärnus (Tervisetaastajas) mitmel laserkuuril ja kuna tulemused olid head, siis uurisin, kas ja kuidas oleks võimalik laserseade päris endale soetada.

Olles nüüd pea pool aastat B-Cure Sport´i kasutanud, siis mida Sa kaasaskantavast laserist arvad?
B-Cure on andnud häid ravitulemusi. Järjepidevalt kasutades on ka ravitulemused paremad.
Kasutan B-Cure Sport´i peale trenni, kui olen tundnud mõnes probleemses kohas valu. Minu jaoks on B-Cure väga mugav, kuna seda on lihtne kasutada ja aku peab hästi vastu.

Olen B-Cure Sport´st abi saanud! Samas soovitan tõsistel sportlastel vigastuste korral pöörduda ka ettevõtete poole, kes laserravile spetsialiseerunud on. Sealt on oodata kiiret abi!

B-Cure´i kindlaks eeliseks on mugav kasutus, hea aku kestvus ja seadme kasutamise lihtsus.
Julgen B-Cure´i soovitada kõikidele, kellel on vigastuste ja traumadega probleeme!

Järelmaks

Järelmaks toetab pea kõikide meie poolt müüdavate laserseadmete soetamist!

Kauba eest järelmaksuga tasudes saate kauba kohe kätte. Järelmaksu on võimalik võtta nii väiksema kui ka suurema ostu jaoks. Kuumakse suuruse ja tagasimakse aja saate valida just sellise nagu teile sobib.

Vaata järelmaksuvõimalusi:

LIISI järelmaks eraisikutele – kliki siia.

LHV järelmaks – kliki siia. LHV pakub järelmaksu nii era- kui ka juriidilistele isikutele.

Kauba Eestisisene saatmine pakiautomaati on sulle TASUTA!

Vajadusel küsi lisa: info (ät) powermed.ee

Laserteraapia tõhususest

Tagasiside Laserteraapia kabineti kliendilt.

Meie teekond laserteraapia juurde algas eelmisel sügisel, kui minu väikesed lapsed olid ikka ja jälle väga raskelt haiged. Pisem polnud veel aastanegi, kui oli juba korduvalt oma lasteaiaealise õe kõrval mitu rakset võitlust erinevate haigustega maha pidanud. Olime läbi teinud juba paar antibiootikumikuuri, kui taas külastas suuremat õde kõrvapõletik. Olin meeleheitel, sest mul lihtsalt ei olnud enam südant oma lastele ravimeid sisse sööta, kuid õnneks perearst soovitas meil proovida laserteraapiat.
Ta oli seda ka varem soovitanud, kuid juba see sõna tundus mulle jube võõras ja kauge ja kallis… Kuid tookord otsustasin siiski proovida ja sellel päeval lõppeski meie meeletu ravimite tarbimine. Iga nohu ja kõrvapõletikuga ruttasime laserteraapiasse ning varsti hakkaski olukord paranema.

Laserteraapia kiirendab oluliselt organismi loomuliku tervenemist, suudab leevendada valu, alandada põletikku ja turset ning soodustada kudede loomulikku paranemist. Erinevalt ravimitest, ei ole laserteraapial olulisi kõrvaltoimeid. Laserteraapia protseduur on lihtne ja valutu, tunda võib olla vaid laseri meeldivat soojust, mistõttu oli see täiesti vastuvõetav ka minu lastele. Pisema tüdrukuga oli algul veidi raske, kuna teda hirmutas kui mingi pliiatsitaolise pulgaga tema pea juures askeldati, kuid ta harjus peagi. Üritasin sättida teraapiaaega tema uneajale ja nii õnnetus mitmelgi korral seanss kiirelt ära teha.
Üsna pea sain teada, et laserteraapia võimalused on väga laiahaardelised ning väga paljude vaevustega on võimalik kiiret abi saada. Nüüdseks olen nii mina kui ka mitmed mu lähedased ja tuttavad ravinud enda erinevaid tervisemuresid väga efektiivselt laserteraapia abil. Põletikud, lihas- või liigesvaevused, haavad, traumad, erinevad nahaprobleemid ja palju muud, mille puhul laserteraapiast võib abi olla. Samuti sain leevendust oma eluaegsele seljamurele. Lisaks füsioterapeudi poolt ette näidatud harjutustele, oli minu imestus suur, kui ka eriarst soovitas mul valude puhul kasutada laserteraapiat ja tõepoolest on mul nüüd lootus elada valuvabalt.
Kõik naisterahvad võiksid kõrva taha panna, et Hallux valguse ehk eespöia piirkonna deformatsioonist põhjustatud valud on laserteraapiaga väga hästi leevendatavad. Kindlasti tuleb kasutusele võtta ortopeedi poolt soovitatud toestavad abivahendid ja harjutused, kuid valudest võib kiirelt päästa juba paar laserteraapia seanssi.

Lisaks põletiku ja turse kiirele alandamisele tõstab laserteraapia pikapeale üldist immuunsust. Mulle tundub, et see toimib, sest käes on detsembrikuu, kuid minu lapsed ei ole sel sügis-talvisel hooajal veel kordagi haiged olnud (vaatamata sellele, et lasteaias teised lapsed juba mitmendal haigusringil on), vaid paaril korral on hakkanud nohu tulema, kuid selle saime juba eos laserteraapia abil likvideeritud. Olen lugenud ja uurinud, et mujal maailmas kasutatakse laseri abi väga palju, kuid Eestis kahjuks tänamatult vähe kajastatud ravivõimalus. Oma kogemuste põhjal võin öelda, et laserteraapia on väga hea ravimeetod, mis võib paljudel juhtudel päästa inimesi ravimite tarbimisest.

Tänaseks on minu esimene eelistus alati laserteraapia kabinet, apteeki külastan haruharva, või kui, siis käin looduslike preparaatide järel. Loomulikult ei ole laserteraapia ilmselt mingi võluvits, mille abil kõik maailma haigused paranevad. Kui aga mingi tervisemure tekib, siis uurin alati enne laseri võimalusi, kui jään päevadeks, nädalateks või kuudeks ootejärjekorda, et abi saada.

Aitäh!